Penzion Český Krumlov U náměstí

Penzion U Náměstí nabízí ubytování v historiském domě, který vznikl ve středověku roku 1530 přistavením k hlavní městské hradbě, která pochází ze 13.století. Penzion U náměstí je vzdálen 20 m od hlavního náměstí Českého Krumlova pod kostelem Sv. Víta.

Ubytování Český Krumlov penzion U Náměstí:
Penzion u Náměstí Vám nabízí ubytování v historické části města Český Krumlov. Pro hosty je připraveno ubytování v prostorných pokojích o kapacitě 12 lůžek. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, koupelnou, WC, internetem , TV se satelitem, a ledničkou. Po domluvě je možné ubytování s domácím mazlíčkem.

Penzion Český Krumlov ubytování U Náměstí služby:
Součástí penzionu U Náměstí je vlastní uzamykatelné parkoviště vzdálené 400m od pensionu. Dětské hřiště se nachází ve vzdálenosti přibližně 100m.

Český Krumlov ubytování penzion U Náměstí okolí:
Po náročném dni si můžete dopřát romantickou procházku nočním městem a nechat se hýčkat historií. Za návštěvu stojí i pamětihodnosti v blízkosti Českého Krumlova - Klášter Zlatá Koruna, nebo klášter ve Vyšším Brodě, jenž patří mezi největší a umělecky nejcennější klášterní areály v Čechách. Doporučujeme též město Rožmberk nad Vltavou s romanticko-gotickým hradem. Kostel P. Marie a dochovaný židovský hřbitov. Příroda okolí Českého Krumlova vybízí k různým sportovním aktivitám.

Penzion U Náměstí hraniční přechody a jejich vzdálenost :
Dolní Dvořiště  (Rakousko) - 30 km. Studánky (Rakousko) - 30 km. Strážný (Německo) - 25 km.

Penzion U Náměstí silniční spojení :
mezinárodní silnice E55 Praha-České Budějovice, dále silnice I. Třídy České Budějovice-Český Krumlov.

Penzion Český Krumlov U náměstí - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov U náměstí - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov U náměstí -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov U náměstí - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov U náměstí - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov U náměstí - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov U náměstí - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov U náměstí - na pokojích je telefonADRESA
Penzion U náměstí, Kostelní 166
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-U-Namesti@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion U náměstí ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: